31.03.2015    Переглядів:  469
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Кадрові рішення та заяви Генеральної прокуратури України

 Кадрові рішення та заяви Генеральної прокуратури України - kadrovi_rishennya_ta_zayavi_generalnogo_prokurora_ukraini_viktora_shokina_551ad899c1504.jpg

Для заступника Генерального прокурора України Олексія Баганця відкрите кримінальне провадження щодо його сина Віталія Баганця за ст. 343 КК  України (втручання в діяльність правоохоронного органу) та конфлікт вже із звільненим Юлдашевим – колишнім прокурором міста Києва закінчився плачевно. Сьогодні Генпрокурор України Віктор Шокін звільнив Баганця із посади заступника Генпрокурора України та взагалі органів прокуратури. 

Також 31 березня 2015року відбулося також начальника Головного слідчого управління ГПУ І. Щербини та прокурора Тернопільської області Ю. Гулкевича.

На заміну І. Щербини Віктор Шокіна призначив Грищенка Юрія Олександровича начальником Головного слідчого управління Генпрокуратури, який до цього призначення перебував на посаді заступника начальника Головного управління нагляду у кримінальних провадженнях ГПУ.   

Розповідаючи про хід розслідування злочинів під час Революції Гідності Віктор Шокін негативно висловився про колишнього в. о. Генпрокурора України Олега Махницького. "На мій погляд, були всі передумови робити кроки більш рішуче ... Кроків, які спочатку робив Махніцький. Я не знаю і, чесно кажучи, не бачу. З того, що я подивився у справах, що мені доповідали, при Махніцькому не було взагалі ніякого прогресу", - сказав Шокін.

Щодо свого попередника на посаді Генпрокурора України Віталія Яреми Шокін заявив наступне: "Ярема зробив, на мій погляд, досить багато в цьому напрямку. Може бути, він просто не встиг, тому що дійсно величезні обсяги матеріалів".

І нарешті Генеральна прокуратура України  повідомила про підозру в.о. начальнику Головного управління МВС України в м. Києві та його заступнику – начальнику громадської безпеки Головного управління МВС України в м. Києві в організації та відданні наказу штурму мирних протестувальників на Майдані в ніч з 18 на 19 лютого 2015 року. Дії підозрюваних кваліфіковані за ознаками злочинів, передбачених ч. 4 ст. 41, ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу) та ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 365 КК України. Підозрювані оголошені у розшук.

Згадайте новину: Люстровано прокурора міста Києва Сергія Юлдашева

Постать колишнього виконуючого обов'язки генерального прокурора Олега Махніцького стає все далі цікавішою 

Читайте інтерв'ю: Бывший генпрокурор Украины Олег Махницикий: «Я могу отвечать только о результатах своей работы. У меня есть подготовленный отчёт о 100 днях пребывания в должности, но зачитать его перед Верховной Радой почему-то не получилось…»

Головний слідчий ГПУ Сергій Горбатюк: "Жоден з беркутівців не дає викривальних чи визнавальних показів у яких би зазначались об'єктивні обставини подій: "не знаю", "не бачив", "не чув"

Спостерігайте подію: Обвинувальний акт та рішення суду щодо Голови КМДА Попова О.П.

Аналізуйте судовий акт: У постанові про зупинення кримінального провадження у випадку переховування підозрюваного мають бути зазначені слідчі дії, які були вчиненні для встановлення місцезнаходження розшукуваної особи (Печерський суд м. Києва, суддя Козлов Р. Ю.)

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: