20.12.2014 | Автор: Соля    Переглядів:  359
Задати питання автору
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Постать колишнього виконуючого обов’язки генерального прокурора України Олега Махніцького стає все далі цікавішою.

Постать колишнього виконуючого обов’язки  генерального прокурора України Олега Махніцького стає все далі цікавішою. - postat_kolishnogo_vikonuyuchogo_obov_yazki_generalnogo_prokurora_ukraini_olega_mahnitskogo_stae_vse_dali_tsikavishoyu_549579a504aef.jpg

 Як відомо Олег Ігоревич Махніцький  був народним депутатом ВРУ VII скликання та виконував обов’язки генпрокурора України з 25 лютого по 18 червня 2014 року і був призначений на цю  посаду за квотою Партії ВО «Свобода».  

Все частіше у ЗМІ про активного свободівця, людину Майдану та учасника Революції гідності з’являються щонайменше цікаві інформаційні приводи. Так, наприклад 26 вересня 2014 року письменниця Ірена Карпа в ефірі одного із центральних телеканалів  заявила, що Махніцький став власником готелю  Hyatt в Києві. Махніцький публічно спростував відомості про купівлю готелю та подав на письменницю позов до суду, проте судом рішення з цього приводу поки що не прийнято.

Потребує пояснень також той факт, що Олег Ігоревич захищає свою дисертацію «Конституційний принцип верховенства права та його реалізація судовою владою в Україні» в Національному університеті «Одеська юридична академія», де господарем є непересічений регіонал  Сергій Ківалов. В мережі з’явилося відео де Махніцький зустрічається з Ківаловим два дні тому. Не будемо задаватися питанням звідки в виконуючого обов’язки генпрокурора з’явився час на написання дисертації, лише звернемо увагу на те, що співробітництво свободівця і регіонала повинно було припинитися після Майдану принаймні з етичних міркувань.

На жаль результати діяльності Махніцького на  посаді виконуючого обов’язки генпрокурора об’єктивно не оцінені ні самими свободівцями,  ні майданавцями, ні суспільством в цілому. Зокрема, які досягнення були у Махінцького в сфері боротьби із корупцією та розслідування злочинів під час Революції гідності – питання відкрите.

Сьогодні Олег Махніцький радник Президента  України Петра Порошенко та  член Вищої ради юстиції, призначений Всеукраїнською конференцією працівників прокуратури 4 травня 2014р. Поки що побажаємо йому успіхів у роботі на цій посаді, а там подивимось…

Читайте статтю: Перефарбування Ківалова - на цей раз під Порошенко.

Інтерв'ю: Бывший генпрокурор Украины Олег Махницкий: "Я могу отвечать только о результатах своей работы..."

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення