18.01.2017 | Автор: Павлюк Руслан Сергійович
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

5 відповідей на запитання з сімейного права, які найчастіше задають клієнти адвокату

1. Для того, щоб стягувати аліменти на утримання дитини, не обов’язково розривати  шлюб  із особою, з якої збираєтесь стягувати аліменти.  Тому, що перебування у шлюбі надає вам право спільної власності на майно, придбане у шлюбі (за деякими виключеннями), незалежно від того заробляли ви самостійно гроші, чи були домогосподаркою;  проживали однією сім’єю, чи проживали в різних країнах  тощо.

2. Суд задовільнить позов про стягнення аліментів на утримання дитини незалежно від того, працевлаштований батько (мати) дитини, чи не працевлаштований. Якщо батько (мати) дитини безробітні, то це не позбавляє дитину потреби харчуватись, одягатись, навчатись …, а батьків не позбавляє обов’язку утримувати дитину.

3. Позбавлення батьківських прав не позбавляє батьківських обов’язків. То ж позбавлення батьківських прав не звільняє від сплати аліментів на утримання дитини.

4. Поділ спільного майна подружжя можливий і без розірвання шлюбу. В разі згоди із умовами поділу укладається договір про поділ майна подружжя, який посвідчується нотаріально;  а в разі незгоди – подається у суд позовна заява про поділ спільного майна подружжя і питання вирішується судовим шляхом.

5. Якщо ви не знаєте яке рішення прийняти (у будь-якій ситуації) – проконсультуйтесь із адвокатом. Адвокат, відповідно до чинного законодавства, зобов’язаний зберігати адвокатську таємницю і за розголошення її несе відповідальність: отже вся розмова залишиться між вами.

Автор консультації: адвокат Руслан Павлюк 

Користуйтесь консультацією: Место жительства ребенка, как определить: о чем молчат юристы

Дарение недвижимости, как способ избежать раздела имущества супругов

Как выселить экс-супруга: юридические механизмы и житейские тонкости

208
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення