Головна Блог ... Новини Як перевірити чи не підключені сусіди до вашого електролічильника Як перевірити чи не підключені сусіди до вашого ел...

Як перевірити чи не підключені сусіди до вашого електролічильника

Відключити рекламу
Як перевірити чи не підключені сусіди до вашого електролічильника - tn1_0_55785100_1573818411_5dce902b88377.jpg

Ви запідозрили, що хтось краде вашу електроенергію? Нажаль, таке може трапитись. І перший сигнал, який про це свідчить – дані лічильника. Він може показувати значення, які, з вашої точки зору, не відображають реальне електроспоживання вашої оселі. Що в такому випадку робити? Як з’ясувати чи мають ваші підозри підстави? На ці запитання дає відповіді ДТЕК Київські електромережі.

Спочатку переконайтесь, чи дійсно хтось користується електроенергією за яку платите ви. Адже, на перший погляд, «підозрілі» показники споживання могли з’явитися внаслідок користування енергозатратними електроприладами.

Найперше, що потрібно зробити для самостійної перевірки – відключити в оселі всі електричні прилади. Причому не просто кнопкою на пульті, а й обов’язково з розетки. Електроніка в «сплячому режимі» (stand-by) також споживає світло. Після відключення всіх приладів лічильник має зупинитися:

 • індукційний лічильник (стара модель) - диск завмер і припинив обертатися;
 • електронний лічильник (сучасні моделі) – світлодіод навантаження припинив блимати й почав безперервно світитися, нарахування припинилося.

Вспомните новость: В Украине появится ЖКХ-инспекция: для чего нужна и кого проверит

У такому випадку можете бути впевнені – ви платите виключно за своє світло. І якщо цифри на лічильнику вам все ж таки видаються завеликими - слід зосередитись на енергозбереженні. Наприклад, встановити світлодіодне освітлення або, при покупці нових електроприладів, надавати перевагу енергоощадливим.

Якщо ж після усіх перевірок лічильник все одно продовжує «рахувати», це може свідчити, по-перше, про те, що, дійсно, хтось зайвий таки споживає ваші кіловати, або, по-друге, про несправність лічильника. В обох випадках власноруч проблему вирішити ви не зможете. І вам слід обов’язково звернутися до спеціалістів:

 • у випадку підозри у несанкціонованому під’єднанні – до управителя (ЖЕКу, ОСББ, керуючої компанії) вашого будинку. Він направить вам електрика, який зафіксує та відключить таку врізку;
 • у випадку підозри на несправність лічильника – до ДТЕК Київські електромережі. Спеціалісти компанії перевірять коректність роботи приладу та, у разі потреби, замінять його.

Вспомните новость: Стали известны ключевые пункты ЖКХ-договоров на отопление и холодную воду

З питань роботи електролічильника слід звертатися:

 • до центрів обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі;
 • за телефонами контакт-центру ДТЕК Київські електромережі: 1588, (044) 202-15-88, (067)210-1588, (050)210-1588;
 • на офіційну сторінку ДТЕК Київські електромережі у Facebook;
 • на сайт ДТЕК Київські електромережі, де в розділі «Контакти» є форма зворотнього зв’язку.

 • 11208

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 11208

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст