Главная Блог ... Новости Як перевірити чи не підключені сусіди до вашого електролічильника Як перевірити чи не підключені сусіди до вашого ел...

Як перевірити чи не підключені сусіди до вашого електролічильника

Отключить рекламу
 - tn1_0_55785100_1573818411_5dce902b88377.jpg

Ви запідозрили, що хтось краде вашу електроенергію? Нажаль, таке може трапитись. І перший сигнал, який про це свідчить – дані лічильника. Він може показувати значення, які, з вашої точки зору, не відображають реальне електроспоживання вашої оселі. Що в такому випадку робити? Як з’ясувати чи мають ваші підозри підстави? На ці запитання дає відповіді ДТЕК Київські електромережі.

Спочатку переконайтесь, чи дійсно хтось користується електроенергією за яку платите ви. Адже, на перший погляд, «підозрілі» показники споживання могли з’явитися внаслідок користування енергозатратними електроприладами.

Найперше, що потрібно зробити для самостійної перевірки – відключити в оселі всі електричні прилади. Причому не просто кнопкою на пульті, а й обов’язково з розетки. Електроніка в «сплячому режимі» (stand-by) також споживає світло. Після відключення всіх приладів лічильник має зупинитися:

 • індукційний лічильник (стара модель) - диск завмер і припинив обертатися;
 • електронний лічильник (сучасні моделі) – світлодіод навантаження припинив блимати й почав безперервно світитися, нарахування припинилося.

Вспомните новость: В Украине появится ЖКХ-инспекция: для чего нужна и кого проверит

У такому випадку можете бути впевнені – ви платите виключно за своє світло. І якщо цифри на лічильнику вам все ж таки видаються завеликими - слід зосередитись на енергозбереженні. Наприклад, встановити світлодіодне освітлення або, при покупці нових електроприладів, надавати перевагу енергоощадливим.

Якщо ж після усіх перевірок лічильник все одно продовжує «рахувати», це може свідчити, по-перше, про те, що, дійсно, хтось зайвий таки споживає ваші кіловати, або, по-друге, про несправність лічильника. В обох випадках власноруч проблему вирішити ви не зможете. І вам слід обов’язково звернутися до спеціалістів:

 • у випадку підозри у несанкціонованому під’єднанні – до управителя (ЖЕКу, ОСББ, керуючої компанії) вашого будинку. Він направить вам електрика, який зафіксує та відключить таку врізку;
 • у випадку підозри на несправність лічильника – до ДТЕК Київські електромережі. Спеціалісти компанії перевірять коректність роботи приладу та, у разі потреби, замінять його.

Вспомните новость: Стали известны ключевые пункты ЖКХ-договоров на отопление и холодную воду

З питань роботи електролічильника слід звертатися:

 • до центрів обслуговування клієнтів ДТЕК Київські електромережі;
 • за телефонами контакт-центру ДТЕК Київські електромережі: 1588, (044) 202-15-88, (067)210-1588, (050)210-1588;
 • на офіційну сторінку ДТЕК Київські електромережі у Facebook;
 • на сайт ДТЕК Київські електромережі, де в розділі «Контакти» є форма зворотнього зв’язку.

 • 7036

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 7036

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст