Головна Блог ... Новини І він правий як ніколи! Президент Зеленський вважає, що партнери бояться програшу росії у війні І він правий як ніколи! Президент Зеленський вважа...

І він правий як ніколи! Президент Зеленський вважає, що партнери бояться програшу росії у війні

Відключити рекламу
І він правий як ніколи! Президент Зеленський вважає, що партнери бояться програшу росії у війні - d589785643dc377a1202fc1dde3acb29.jpg

Президент Володимир Зеленський вважає, що партнери України бояться програшу рф у війні через те, що це матиме непередбачувані наслідки для світової геополітики.

«Я вважаю, що партнери бояться програшу рф в цій війні. Вони хотіли би, щоб Україна перемогла так, щоб росія не програла. Бо це буде непередбачуваний програш і непередбачувана геополітика», - заявив Глава держави.

Водночас Президент додав, що насправді «так не працює».

«Щоб Україна перемогла, нам треба дати все те, з чим перемагають», - підкреслив очільник держави.

За словами Зеленського, для завершення війни необхідно, щоб був створений ґрунт для того, щоб не лише Україна та партнери, але й путін шукали вихід із ситуації.

«Бо зараз у нього немає дискомфорту. Тому що - куди ми стріляємо? Що ми можемо атакувати? Чим? Наскільки економічно нам будуть допомагати? Санкції дотиснемо - не дотиснемо? Трибунал буде - не буде? Треба відповісти собі на кожне з цих запитань. І щодня працювати і просуватися по кожному з цих напрямків», - зазначив Президент.

Водночас Президент наголосив, що погоджується зі словами президента Франції Еммануеля Макрона про проведення тренувань українських військових.

«Все це могло б бути кроком, який підштовхнув би й інші країни. Тобто це відкриває якусь нову сторінку в цій війні», - додав лідер України.

 

 

 • 773

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 773

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст