Главная Блог ... Новости І він правий як ніколи! Президент Зеленський вважає, що партнери бояться програшу росії у війні І він правий як ніколи! Президент Зеленський вважа...

І він правий як ніколи! Президент Зеленський вважає, що партнери бояться програшу росії у війні

Отключить рекламу
І він правий як ніколи! Президент Зеленський вважає, що партнери бояться програшу росії у війні - d589785643dc377a1202fc1dde3acb29.jpg

Президент Володимир Зеленський вважає, що партнери України бояться програшу рф у війні через те, що це матиме непередбачувані наслідки для світової геополітики.

«Я вважаю, що партнери бояться програшу рф в цій війні. Вони хотіли би, щоб Україна перемогла так, щоб росія не програла. Бо це буде непередбачуваний програш і непередбачувана геополітика», - заявив Глава держави.

Водночас Президент додав, що насправді «так не працює».

«Щоб Україна перемогла, нам треба дати все те, з чим перемагають», - підкреслив очільник держави.

За словами Зеленського, для завершення війни необхідно, щоб був створений ґрунт для того, щоб не лише Україна та партнери, але й путін шукали вихід із ситуації.

«Бо зараз у нього немає дискомфорту. Тому що - куди ми стріляємо? Що ми можемо атакувати? Чим? Наскільки економічно нам будуть допомагати? Санкції дотиснемо - не дотиснемо? Трибунал буде - не буде? Треба відповісти собі на кожне з цих запитань. І щодня працювати і просуватися по кожному з цих напрямків», - зазначив Президент.

Водночас Президент наголосив, що погоджується зі словами президента Франції Еммануеля Макрона про проведення тренувань українських військових.

«Все це могло б бути кроком, який підштовхнув би й інші країни. Тобто це відкриває якусь нову сторінку в цій війні», - додав лідер України.

 

 

 • 772

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 772

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст