Головна Сервіси для юристів ... Закони Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією Стаття 36. Маркування та пакування хімічної продукції Стаття 36. Маркування та пакування хімічної продук...

Стаття 36. Маркування та пакування хімічної продукції

Про забезпечення хімічної безпеки та управління хімічною продукцією (ЗМІСТ) Інші закони
  • 376

    Переглядів

  • 376

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. На упаковку або іншу тару небезпечної хімічної продукції, яка виробляється або надається на ринку, наноситься інформація про небезпеку відповідно до Узгодженої на глобальному рівні системи класифікації небезпеки та маркування хімічної продукції (GHS) із зазначенням таких елементів:

    1) назва, адреса та телефонний номер постачальника;

    2) номінальна кількість хімічної продукції в упаковці;

    3) ідентифікатор хімічної продукції;

    4) піктограма (піктограми) небезпеки;

    5) сигнальне слово;

    6) види небезпечного впливу;

    7) попередження щодо небезпечного впливу;

    8) додаткова інформація.

    2. Маркування небезпечної хімічної продукції проводиться з метою інформування користувачів щодо небезпечних властивостей та заходів із запобігання та реагування на негативний вплив.

    3. Правила використання інформації про небезпеку хімічної продукції визначаються Кабінетом Міністрів України.

    4. Вимоги до упаковки хімічної продукції:

    1) дизайн та конструкція упаковки повинні унеможливлювати вивільнення хімічної продукції з неї, крім випадків, якщо додатково передбачено застосування спеціальних захисних пристроїв;

    2) матеріали упаковки та кріплень мають бути стійкими до руйнування або утворення небезпечних речовин внаслідок взаємодії з хімічною продукцією;

    3) упаковка та кріплення повинні бути достатньо міцними та цілісними для унеможливлення випадкового послаблення кріплень та для забезпечення стійкості до механічних навантажень і напруги, які можуть виникати під час поводження з хімічною продукцією;

    4) упаковка, обладнана змінними кріпленнями, повинна мати конструкцію, яка передбачає можливість повторної фіксації кріплення без можливості вивільнення хімічної продукції.

    5. Упаковка небезпечної хімічної продукції не повинна мати вигляд чи дизайн, який приваблює дітей або здатний викликати їх цікавість чи який схожий на упаковки харчових продуктів, кормів для тварин, лікарських та/або косметичних засобів.

    6. Обіг небезпечної хімічної продукції без нанесення інформації про небезпеку хімічної продукції або в упаковці, яка не відповідає вимогам цієї статті, забороняється.

    Попередня

    36/83

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст