Головна Сервіси для юристів ... Постанови КМУ Про внесення змін до Положення про добровільні формування цивільного захисту Про внесення змін до Положення про добровільні фор...

Про внесення змін до Положення про добровільні формування цивільного захисту | від 07-07-2022 - 771-2022-п

Додати в обране

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 липня 2022 р. № 771
Київ

Про внесення змін до Положення про добровільні формування цивільного захисту

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Положення про добровільні формування цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 р. № 616 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 68, ст. 2480; 2022 р., № 37, ст. 1996), доповнивши його пунктами 7-1, 7-2 такого змісту:

“7-1. Після утворення добровільних формувань цивільного захисту заклади освіти, що належать до сфери управління ДСНС, на безоплатній основі проводять короткострокові навчання та/або інструктажі членів (учасників) добровільних формувань цивільного захисту за програмами, затвердженими ДСНС.

7-2. Орган, що утворив добровільне формування цивільного захисту, може відповідно до законодавства заохочувати членів (учасників) такого формування шляхом оголошення подяки, видачі цінного подарунка або надання інших видів заохочення (у негрошовій формі).”.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 75


Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст