Главная Сервисы для юристов ... Постанови КМУ Про внесення змін до Положення про добровільні формування цивільного захисту Про внесення змін до Положення про добровільні фор...

Про внесення змін до Положення про добровільні формування цивільного захисту | від 07-07-2022 - 771-2022-п

Добавить в избраное

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 7 липня 2022 р. № 771
Київ

Про внесення змін до Положення про добровільні формування цивільного захисту

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести зміни до Положення про добровільні формування цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2013 р. № 616 (Офіційний вісник України, 2013 р., № 68, ст. 2480; 2022 р., № 37, ст. 1996), доповнивши його пунктами 7-1, 7-2 такого змісту:

“7-1. Після утворення добровільних формувань цивільного захисту заклади освіти, що належать до сфери управління ДСНС, на безоплатній основі проводять короткострокові навчання та/або інструктажі членів (учасників) добровільних формувань цивільного захисту за програмами, затвердженими ДСНС.

7-2. Орган, що утворив добровільне формування цивільного захисту, може відповідно до законодавства заохочувати членів (учасників) такого формування шляхом оголошення подяки, видачі цінного подарунка або надання інших видів заохочення (у негрошовій формі).”.

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 75


Добавить в избраное
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст