Головна Сервіси для юристів ... Закони Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції Стаття 4. Особливості державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Стаття 4. Особливості державної реєстрації юридичн...

Стаття 4. Особливості державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції (ЗМІСТ) Інші закони
 • 387

  Переглядів

 • 387

  Переглядів

 • Додати в обране

  Для осіб, які зареєстровані та переселилися з території проведення антитерористичної операції в період її проведення, реєстрація фізичної особи - підприємця здійснюється державними реєстраторами за адресою тимчасового проживання без вимоги державних реєстраторів реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві наявності реєстрації місця проживання за місцем проведення реєстраційних дій.

  {Частина перша статті 4 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1365-VIII від 17.05.2016 }

  Установити, що проведення реєстраційних дій щодо зміни місцезнаходження юридичних осіб та місця проживання фізичних осіб - підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції, здійснюється щодо юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців державними реєстраторами реєстраційних служб територіальних органів Міністерства юстиції України в областях та місті Києві.

  Проведення реєстраційних дій, пов’язаних із зміною складу засновників (учасників) та керівників юридичних осіб, що знаходяться в населених пунктах, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, на період проведення антитерористичної операції забороняється.

  {Частина третя статті 4 в редакції Закону № 1365-VIII від 17.05.2016 }

  Перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, та перелік населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, затверджуються Кабінетом Міністрів України, який забезпечує своєчасну їх актуалізацію.

  {Статтю 4 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 1365-VIII від 17.05.2016 }

  Під час проведення антитерористичної операції в населених пунктах, розташованих на лінії зіткнення, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження, можливе проведення для юридичних осіб публічного права реєстраційних дій, пов’язаних із зміною складу засновників (учасників) та керівників, та для юридичних осіб приватного права реєстраційних дій, пов’язаних із зміною складу засновників (учасників) та керівників, за умови, що документи подаються у паперовій формі особисто засновниками (учасниками) та керівником такої юридичної особи приватного права.

  {Статтю 4 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 1365-VIII від 17.05.2016 }

  Особливості припинення юридичних осіб, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, визначаються Кабінетом Міністрів України та діють до моменту її завершення.

  {Статтю 4 доповнено частиною шостою згідно із Законом № 1774-VIII від 06.12.2016 }

  Попередня

  4/15

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст