Головна Сервіси для юристів ... Закони Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції Стаття 10. Підтвердження обставин непереборної сили Стаття 10. Підтвердження обставин непереборної сил...

Стаття 10. Підтвердження обставин непереборної сили

Про тимчасові заходи на період проведення антитерористичної операції (ЗМІСТ) Інші закони
 • 318

  Переглядів

 • 318

  Переглядів

 • Додати в обране

  Протягом терміну дії цього Закону єдиним належним та достатнім документом, що підтверджує настання обставин непереборної сили (форс-мажору), що мали місце на території проведення антитерористичної операції, як підстави для звільнення від відповідальності за невиконання (неналежного виконання) зобов’язань, є сертифікат Торгово-промислової палати України.

  Попередня

  14/15

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст