Головна Сервіси для юристів ... Закони Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен Стаття 5. Суб’єкти, які порушують питання про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій Стаття 5. Суб’єкти, які порушують питання про прис...

Стаття 5. Суб’єкти, які порушують питання про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій

Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (ЗМІСТ) Інші закони
 • 278

  Переглядів

 • 278

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Питання про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій порушується суб’єктами, зазначеними у статті 7 цього Закону, шляхом підготовки ними подання про присвоєння імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій.

  2. Пропозиції щодо присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій можуть також вноситися на розгляд суб’єктів, зазначених у статті 7 цього Закону, іншими державними органами, трудовими колективами, об’єднаннями громадян та окремими громадянами.

  Попередня

  5/14

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст