Стаття 14. Прикінцеві положення

Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

2. Присвоєння імен іноземних фізичних осіб юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, проводиться відповідно до цього Закону.

3. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 14-19 Положення про порядок вирішення питань адміністративно-територіального устрою Української РСР, затвердженого Указом Президії Верховної Ради Української РСР від 12 березня 1981 року (Відомості Верховної Ради УРСР, 1981 р., № 12, ст. 179), у частині присвоєння імен фізичних осіб підприємствам, установам, організаціям та іншим об’єктам.

4. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня опублікування цього Закону:

1) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

2) прийняти нормативно-правові акти, що випливають із цього Закону;

3) забезпечити перегляд і приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
24 травня 2012 року
№ 4865-VI


Попередня

14/14

Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст