Головна Сервіси для юристів ... Закони Про правову охорону географічних зазначень Стаття 10. Заявка на реєстрацію географічного зазначення Стаття 10. Заявка на реєстрацію географічного зазн...

Стаття 10. Заявка на реєстрацію географічного зазначення

Про правову охорону географічних зазначень (ЗМІСТ) Інші закони
  • 432

    Переглядів

  • 432

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. Заявка подається до НОІВ особою чи об’єднанням осіб, які мають право на реєстрацію географічного зазначення згідно із статтею 9 цього Закону.

    Заявка може подаватися у паперовій або електронній формі. Спосіб подання заявки обирає заявник.

    За заявками, поданими в електронній формі, здійснюється електронне діловодство відповідно до вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг", цього Закону та правил, встановлених на їх основі центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності. На заявки в електронній формі накладається кваліфікований електронний підпис або удосконалений електронний підпис, що базується на кваліфікованому сертифікаті відкритого ключа заявника (представника у справах інтелектуальної власності чи іншої довіреної особи заявника), відповідно до вимог Закону України "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги".

    {Абзац третій частини першої статті 10 в редакції Закону № 2801-IX від 01.12.2022 }

    {Частина перша статті 10 в редакції Закону № 123-IX від 20.09.2019 }

    2. Заявка повинна стосуватися лише одного географічного зазначення.

    3. За дорученням заявника заявка може бути подана через представника у справах інтелектуальної власності або іншу довірену особу.

    {Частина третя статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом № 123-IX від 20.09.2019 }

    4. Заявка складається українською мовою та повинна містити:

    а) заяву про реєстрацію географічного зазначення (назви місця походження товару), в якій необхідно вказати заявника (заявників), його адресу та спеціально уповноважені органи, які перевіряють відповідність товару специфікації товару;

    б) специфікацію товару, зазначену в статті 9 - 1 цього Закону;

    в) документ, в якому викладені:

    основні положення специфікації товару: заявлене найменування, опис товару, в тому числі, якщо це доречно, особливі правила пакування та маркування товару, а також стислий опис меж географічного місця, де виробляється та/або переробляється товар;

    опис взаємозв’язку товару з географічним середовищем чи географічним місцем походження товару, визначеними відповідно абзацами четвертим та десятим статті 1 цього Закону, в тому числі особливі положення опису товару або способів його виробництва, що підтверджують такий взаємозв’язок.

    {Частина четверта статті 10 в редакції Закону № 123-IX від 20.09.2019 }

    {Частину п'яту статті 10 виключено на підставі Закону № 123-IX від 20.09.2019 }

    6. Іноземні особи та особи без громадянства разом із заявкою замість зазначеної у пункті "б" частини четвертої цієї статті специфікації товару подають документи, які підтверджують правову охорону заявленого географічного зазначення у відповідній іноземній державі або набуття прав на таке зазначення на підставі добросовісного використання, якщо це передбачено законодавством відповідної іноземної держави. Такі документи мають відповідати вимогам до відомостей специфікації, передбаченим частиною другою статті 9 - 1 цього Закону.

    Передбачені цією частиною документи можуть бути подані іноземною мовою, а переклад їх українською мовою повинен надійти до НОІВ не пізніше двох місяців від дати подання заявки.

    {Частина шоста статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законом № 254-VI від 10.04.2008 ; в редакції Закону № 123-IX від 20.09.2019 }

    7. Складення і подання заявки здійснюється відповідно до правил, встановлених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері інтелектуальної власності.

    {Частина сьома статті 10 в редакції Закону № 123-IX від 20.09.2019 }

    8. За подання заявки сплачується збір. Зазначений збір сплачується до спливу двох місяців від дати подання заявки. Цей строк продовжується, але не більше ніж на шість місяців, якщо до його спливу буде подано відповідне клопотання та сплачено збір за його подання.

    {Частина восьма статті 10 в редакції Закону № 123-IX від 20.09.2019 }

    9. Датою подання заявки є дата одержання НОІВ заяви про реєстрацію географічного зазначення за умови наявності усіх відомостей та документів, передбачених частинами четвертою та шостою цієї статті.

    {Частина статті 10 в редакції Закону № 123-IX від 20.09.2019 }

    Попередня

    15/31

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст