Головна Сервіси для юристів ... Закони Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті Стаття 6. Відповідальність за порушення законодавства про статус борців за незалежність України у XX столітті Стаття 6. Відповідальність за порушення законодавс...

Стаття 6. Відповідальність за порушення законодавства про статус борців за незалежність України у XX столітті

Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті (ЗМІСТ) Інші закони
 • 320

  Переглядів

 • 320

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які публічно виявляють зневажливе ставлення до осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, перешкоджають реалізації прав борців за незалежність України у XX столітті, несуть відповідальність відповідно до законодавства.

  2. Публічне заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у XX столітті, а також перебування у публічному просторі назв об’єктів топоніміки населених пунктів, а також пам’ятників та пам’ятних знаків, присвячених особам, пов’язаним із переслідуванням учасників боротьби за незалежність України у XX столітті, визнається наругою над пам’яттю борців за незалежність України у XX столітті, приниженням гідності Українського народу і є протиправним.

  {Частина друга статті 6 в редакції Закону № 3005-IX від 21.03.2023 }

  Попередня

  6/7

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст