Головна Сервіси для юристів ... Закони Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті Стаття 3. Соціальні гарантії борців за незалежність України у XX столітті та членів їхніх сімей Стаття 3. Соціальні гарантії борців за незалежніст...

Стаття 3. Соціальні гарантії борців за незалежність України у XX столітті та членів їхніх сімей

Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті (ЗМІСТ) Інші закони
 • 339

  Переглядів

 • 339

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Держава може надавати соціальні гарантії, пільги або інші виплати борцям за незалежність України у XX столітті та членам їхніх сімей.

  2. Органи місцевого самоврядування можуть за рахунок коштів місцевих бюджетів надавати додаткові соціальні гарантії, пільги або інші виплати борцям за незалежність України у XX столітті та членам їхніх сімей.

  Попередня

  3/7

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст