Головна Сервіси для юристів ... Закони Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті Стаття 2. Основи правового статусу борців за незалежність України у XX столітті Стаття 2. Основи правового статусу борців за незал...

Стаття 2. Основи правового статусу борців за незалежність України у XX столітті

Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті (ЗМІСТ) Інші закони
 • 353

  Переглядів

 • 353

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Держава визнає, що борці за незалежність України у XX столітті, визначені у статті 1 цього Закону, відіграли головну роль у відновленні української державності, закріпленої Актом проголошення незалежності України, ухваленим Верховною Радою України 24 серпня 1991 року, що є основною передумовою надання правового статусу та вшанування пам’яті борців за незалежність України у XX столітті.

  2. Правовою основою надання правового статусу борцям за незалежність України у XX столітті є міжнародні акти та національне законодавство України, відповідно до положень яких держава вважає правомірними форми і методи боротьби за незалежність України у XX столітті.

  Попередня

  2/7

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст