Головна Сервіси для юристів ... Закони Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті Стаття 4. Визнання нагород та військових ступенів борців за незалежність України у XX столітті Стаття 4. Визнання нагород та військових ступенів ...

Стаття 4. Визнання нагород та військових ступенів борців за незалежність України у XX столітті

Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті (ЗМІСТ) Інші закони
 • 284

  Переглядів

 • 284

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Державою визнаються державні та військові нагороди (відзнаки) та військові ступені борців за незалежність України у XX столітті, надані їм органами влади, організаціями, структурами або формуваннями, що зазначені у статті 1 цього Закону.

  Попередня

  4/7

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст