Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пенсійне забезпечення Стаття 82. Строки розгляду документів про призначення пенсій Стаття 82. Строки розгляду документів про призначе...

Стаття 82. Строки розгляду документів про призначення пенсій

Про пенсійне забезпечення (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Документи про призначення пенсій розглядаються органом, що призначає пенсії (стаття 81), не пізніше 10 днів з дня їх надходження.

Повідомлення про відмову в призначенні пенсії із зазначенням причин відмови та порядку оскарження орган, що призначає пенсії, видає або надсилає підприємству, організації або заявникові не пізніше 5 днів після винесення відповідного рішення.

{Частина друга статті 82 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2981-III від 17.01.2002 }

Попередня

82/104

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст