Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пенсійне забезпечення Стаття 59. Пільги по обчисленню стажу за період Другої світової війни Стаття 59. Пільги по обчисленню стажу за період Др...

Стаття 59. Пільги по обчисленню стажу за період Другої світової війни

Про пенсійне забезпечення (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

{Назва статті 59 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2443-VIII від 22.05.2018 }

Робота, незалежно від віку, в тому числі як вільнонайманого складу у військових частинах, і служба, крім військової служби, передбаченої статтею 57 цього Закону, в роки Другої світової війни та в інші періоди ведення бойових дій, зараховується до стажу роботи у подвійному розмірі, а час перебування у фашистських концтаборах, гетто та інших місцях примусового утримання в період війни осіб, у тому числі дітей, насильно вивезених з тимчасово окупованої території у період Другої світової війни, - у потрійному розмірі.

Робота в м. Ленінграді в період його блокади в роки Другої світової війни з 8 вересня 1941 року по 27 січня 1944 року зараховується до стажу роботи у потрійному розмірі, час проживання в м. Ленінграді в цей період - у подвійному розмірі.

{Текст статті 59 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2443-VIII від 22.05.2018 }

Попередня

59/104

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст