Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пенсійне забезпечення Стаття 47. Період, на який призначається пенсія в разі втрати годувальника. Зміна розміру пенсії Стаття 47. Період, на який призначається пенсія в ...

Стаття 47. Період, на який призначається пенсія в разі втрати годувальника. Зміна розміру пенсії

Про пенсійне забезпечення (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Пенсія в разі втрати годувальника встановлюється на весь період, протягом якого член сім’ї померлого вважається непрацездатним згідно з статтею 37 цього Закону, а членам сім’ї, які досягли пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", - довічно.

{Частина перша статті 47 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3668-VI від 08.07.2011 }

Зміна розміру пенсії або припинення її виплати членам сім’ї провадиться з першого числа місяця, що йде за тим місяцем, в якому настали обставини, що спричинили зміну розміру або припинення виплати пенсії.

Попередня

47/104

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст