Головна Сервіси для юристів ... Закони Про пенсійне забезпечення Стаття 15. Пенсії громадянам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи Стаття 15. Пенсії громадянам, які постраждали від ...

Стаття 15. Пенсії громадянам, які постраждали від Чорнобильської катастрофи

Про пенсійне забезпечення (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Умови, норми та порядок пенсійного забезпечення громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи, визначаються Законом Української РСР "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" або їм надається право на одержання пенсій на підставах, передбачених цим Законом.

Попередня

15/104

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст