Стаття 21. Співробітництво з компетентними органами інших держав

Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв'язку (ЗМІСТ) Інші закони
 • 273

  Переглядів

 • 273

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Регуляторний орган підтримує співробітництво з питань регулювання у сферах, зазначених у частині першій статті 2 цього Закону, з Органом європейських регуляторів для електронних комунікацій, національними органами регулювання інших держав, іншими всесвітніми, європейськими та регіональними організаціями у відповідних сферах.

  2. Регуляторний орган на підставі міжнародних угод може надавати компетентним органам інших держав та отримувати від них інформацію з питань державного регулювання та нагляду (контролю), необхідну для виконання покладених на нього законом завдань у сферах, зазначених у частині першій статті 2 цього Закону.

  3. Фінансування діяльності регуляторного органу повинно передбачати кошти на здійснення такого співробітництва.

  Попередня

  21/21

  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст