Стаття 5. Автономія волі

Про міжнародне приватне право (ЗМІСТ) Інші закони
  • 6097

    Переглядів

  • 6097

    Переглядів

  • Додати в обране

    1. У випадках, передбачених законом, учасники (учасник) правовідносин можуть самостійно здійснювати вибір права, що підлягає застосуванню до змісту правових відносин.

    2. Вибір права згідно з частиною першою цієї статті має бути явно вираженим або прямо випливати з дій сторін правочину, умов правочину чи обставин справи, які розглядаються в їх сукупності, якщо інше не передбачено законом.

    3. Вибір права може бути здійснений щодо правочину в цілому або його окремої частини.

    4. Вибір права щодо окремих частин правочину повинен бути явно вираженим.

    5. Вибір права або зміна раніше обраного права можуть бути здійснені учасниками правовідносин у будь-який час, зокрема, при вчиненні правочину, на різних стадіях його виконання тощо. Вибір права або зміна раніше обраного права, які зроблені після вчинення правочину, мають зворотну дію і є дійсними з моменту вчинення правочину, але не можуть:

    1) бути підставою для визнання правочину недійсним у зв’язку з недодержанням його форми;

    2) обмежити чи порушити права, які набули треті особи до моменту вибору права або зміни раніше обраного права.

    6. Вибір права не здійснюється, якщо відсутній іноземний елемент у правовідносинах.

    Попередня

    6/87

    Наступна
    Додати в обране
    logo

    Юридичні застереження

    Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

    Повний текст

    Приймаємо до оплати