Головна Сервіси для юристів ... Закони Про міжнародне приватне право Стаття 68. Відмова від утримання, заперечення вимоги про утримання Стаття 68. Відмова від утримання, заперечення вимо...

Стаття 68. Відмова від утримання, заперечення вимоги про утримання

Про міжнародне приватне право (ЗМІСТ) Інші закони
 • 1405

  Переглядів

 • 1405

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Право особи на відмову від утримання визначається правом держави місця проживання цієї особи.

  2. Вимога особи про утримання (крім вимог про утримання батьками дітей та вимог про утримання, що виникають зі шлюбних відносин) може заперечуватися особою, яка зобов’язана надати утримання, на тій підставі, що обов’язку щодо утримання не існує ні згідно з правом місця проживання особи, яка зобов’язана надати утримання, ні згідно з правом їхнього спільного особистого закону, якщо таке право існує.

  {Стаття 68 в редакції Закону № 2802-IX від 01.12.2022 }

  Попередня

  73/87

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст