Головна Сервіси для юристів ... Закони Про холдингові компанії в Україні Стаття 9. Оприлюднення інформації про холдингову компанію Стаття 9. Оприлюднення інформації про холдингову к...

Стаття 9. Оприлюднення інформації про холдингову компанію

Про холдингові компанії в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
 • 295

  Переглядів

 • 295

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Протягом місяця з дня державної реєстрації холдингової компанії така компанія має оприлюднити інформацію про напрями своєї діяльності в офіційному друкованому виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

  {Частина перша статті 9 із змінами, внесеними згідно із Законом № 3610-VI від 07.07.2011 }

  2. Холдингова компанія протягом усього періоду своєї діяльності повинна не рідше одного разу на рік оприлюднювати свою консолідовану фінансову звітність та фінансову звітність своїх корпоративних підприємств.

  Попередня

  10/12

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст