Головна Сервіси для юристів ... Закони Про холдингові компанії в Україні Стаття 2. Законодавство України про холдингові компанії Стаття 2. Законодавство України про холдингові ком...

Стаття 2. Законодавство України про холдингові компанії

Про холдингові компанії в Україні (ЗМІСТ) Інші закони
 • 441

  Переглядів

 • 441

  Переглядів

 • Додати в обране

  1. Законодавство України про холдингові компанії складається з цього Закону, Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України "Про акціонерні товариства", інших законів та нормативно-правових актів, що регулюють діяльність холдингових компаній та їх корпоративних підприємств.

  {Частина перша статті 2 із змінами, внесеними згідно із Законом № 4498-VI від 13.03.2012 }

  2. Порядок утворення, діяльності і ліквідації холдингових компаній регулюється Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, Законом України "Про акціонерні товариства" в частині, що не суперечить цьому Закону.

  {Частина друга статті 2 в редакції Закону № 4498-VI від 13.03.2012 }

  3. Якщо міжнародним договором України, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що містяться у цьому Законі, застосовуються правила міжнародного договору.

  Попередня

  2/12

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст