Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб Стаття 8. Обов’язки і права осіб, щодо яких здійснюється державна охорона Стаття 8. Обов’язки і права осіб, щодо яких здійсн...

Стаття 8. Обов’язки і права осіб, щодо яких здійснюється державна охорона

Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб (ЗМІСТ) Інші закони
 • 495

  Переглядів

 • 495

  Переглядів

 • Додати в обране

  Особи, щодо яких здійснюється державна охорона, зобов’язані відповідально ставитися до власної безпеки, сприяти органам державної охорони у здійсненні покладених на них завдань.

  Особи, щодо яких здійснюється державна охорона, мають право на:

  1) одержання інформації про заходи забезпечення їх безпеки;

  2) надання згоди щодо кандидатур осіб, які безпосередньо забезпечуватимуть їх особисту охорону;

  3) тимчасову відмову в письмовій формі від особистої охорони, приймаючи на себе повну відповідальність за можливі негативні наслідки цієї дії.

  Попередня

  8/30

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст