Стаття 16-2. Обмеження щодо роботи близьких осіб

Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб (ЗМІСТ) Інші закони
 • 406

  Переглядів

 • 406

  Переглядів

 • Додати в обране

  Військовослужбовці Управління державної охорони України не можуть мати в прямому підпорядкуванні або бути прямо підпорядкованими у зв’язку з виконанням повноважень близьким їм особам.

  {Частина перша статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-IX від 04.03.2020 }

  У разі виникнення обставин, що порушують вимоги частини першої цієї статті, відповідні особи, близькі їм особи вживають заходів щодо усунення таких обставин у п’ятнадцятиденний строк. Якщо у зазначений строк ці обставини добровільно ними не усунуто, відповідні особи або близькі їм особи в місячний строк з дня виникнення обставин підлягають переведенню в установленому порядку на іншу посаду, що виключає пряме підпорядкування. У разі неможливості такого переведення особа, яка перебуває в підпорядкуванні, підлягає звільненню із займаної посади або із служби.

  {Частина друга статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законом № 524-IX від 04.03.2020 }

  Військовослужбовцям Управління державної охорони України забороняється брати участь у роботі колегіальних органів під час розгляду питань щодо призначення на посаду близьких їм осіб та в будь-який інший спосіб впливати на прийняття такого рішення.

  Примітка. Термін "пряме підпорядкування" у цьому Законі вживається у значенні, наведеному в Законі України "Про запобігання корупції".

  {Примітка до статті 16 в редакції Закону № 524-IX від 04.03.2020 }

  {Закон доповнено статтею 16 - 2 згідно із Законом № 4711-VI від 17.05.2012 }

  Попередня

  18/30

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст