Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб Стаття 10. Органи, які здійснюють державну охорону Стаття 10. Органи, які здійснюють державну охорону...

Стаття 10. Органи, які здійснюють державну охорону

Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб (ЗМІСТ) Інші закони
Додати в обране

Державна охорона здійснюється Управлінням державної охорони України.

Національна поліція, спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у справах охорони державного кордону України, інші центральні органи виконавчої влади України, Служба безпеки України в межах своєї компетенції та у взаємодії з Управлінням державної охорони України беруть участь у здійсненні державної охорони.

{Частина друга статті 10 із змінами, внесеними згідно із Законами № 662-IV від 03.04.2003 , № 901-VIII від 23.12.2015 }

Попередня

10/30

Наступна
Додати в обране
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст