Головна Сервіси для юристів ... Закони Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб Стаття 25. Контроль Верховної Ради України за додержанням чинного законодавства Управлінням державної охорони України Стаття 25. Контроль Верховної Ради України за доде...

Стаття 25. Контроль Верховної Ради України за додержанням чинного законодавства Управлінням державної охорони України

Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб (ЗМІСТ) Інші закони
 • 405

  Переглядів

 • 405

  Переглядів

 • Додати в обране

  Контроль за додержанням Управлінням державної охорони України чинного законодавства у сфері державної охорони, забезпечення прав і свобод людини здійснюється Верховною Радою України.

  Начальник Управління державної охорони України систематично інформує Верховну Раду України про стан державної охорони, забезпечення прав і свобод людини та додержання чинного законодавства.

  Управління державної охорони України у порядку, встановленому законодавством України, зобов’язане відповідати на запити комітетів і тимчасових комісій Верховної Ради України та народних депутатів України.

  Начальник Управління державної охорони України щорічно, до 1 лютого наступного за звітним року, подає Верховній Раді України письмовий звіт про діяльність Управління державної охорони України.

  Попередня

  27/30

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст