Головна Сервіси для юристів ... Закони Про амністію Стаття 7. Звільнити з дисциплінарних батальйонів осіб, засуджених вперше за злочини, що не є тяжкими, а засуджених вперше за тяжкі злочини,-якщо вони на день набрання цим Законом чинності відбули не менше половини призначеного строку покарання. Стаття 7. Звільнити з дисциплінарних батальйонів о...

Стаття 7. Звільнити з дисциплінарних батальйонів осіб, засуджених вперше за злочини, що не є тяжкими, а засуджених вперше за тяжкі злочини,-якщо вони на день набрання цим Законом чинності відбули не менше половини призначеного строку покарання.

Про амністію (ЗМІСТ) Інші закони
 • 440

  Переглядів

 • 440

  Переглядів

 • Додати в обране

  Попередня

  84/156

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст