Головна Сервіси для юристів ... Закони Про амністію Стаття 5. Скоротити наполовину невідбуту частину покарання особам, засудженим до обмеження волі чи позбавлення волі на певний строк, які не підлягають звільненню від покарання на підставі статей 1-4 цього Закону: Стаття 5. Скоротити наполовину невідбуту частину п...

Стаття 5. Скоротити наполовину невідбуту частину покарання особам, засудженим до обмеження волі чи позбавлення волі на певний строк, які не підлягають звільненню від покарання на підставі статей 1-4 цього Закону:

Про амністію (ЗМІСТ) Інші закони
 • 410

  Переглядів

 • 410

  Переглядів

 • Додати в обране

  а) засудженим до покарання у виді обмеження волі;

  б) засудженим за умисні злочини, за які законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк не більше дванадцяти років, якщо на день набрання цим Законом чинності вони відбули не менше половини призначеного строку основного покарання.

  Попередня

  105/156

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст