Головна Сервіси для юристів ... Закони Про амністію Стаття 15. Закриття кримінальної справи на підставі статті 10 цього Закону не допускається, якщо обвинувачений чи підсудний проти цього заперечує. Стаття 15. Закриття кримінальної справи на підстав...

Стаття 15. Закриття кримінальної справи на підставі статті 10 цього Закону не допускається, якщо обвинувачений чи підсудний проти цього заперечує.

Про амністію (ЗМІСТ) Інші закони
 • 452

  Переглядів

 • 452

  Переглядів

 • Додати в обране

  Особа, щодо якої вирішується питання про закриття справи, свою згоду органу дізнання та попереднього слідства подає в письмовій формі, а суду - в усній чи письмовій формі з обов'язковим зазначенням цього у протоколі судового засідання.

  Постанови про застосування амністії, винесені органами дізнання та попереднього слідства, санкціонуються прокурором. За відсутності згоди на застосування амністії закінчена розслідуванням справа надсилається до суду, який розглядає її та вирішує питання про можливість застосування амністії.

  Судом рішення про закриття кримінальної справи приймається у судовому засіданні за участю прокурора.

  Попередня

  92/156

  Наступна
  Додати в обране
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст