Головна Блог ... Новини На час карантину Укрпошта частково змінює умови вручення та зберігання судових повісток На час карантину Укрпошта частково змінює умови вр...

На час карантину Укрпошта частково змінює умови вручення та зберігання судових повісток

эксклюзив
Відключити рекламу
На час карантину Укрпошта частково змінює умови вручення та зберігання судових повісток - tn1_0_46592600_1584526142_5e71f33e71c70.jpg

Під час карантину Укрпошта частково змінює умови доставки, вручення та безкоштовно зберігатиме реєстровані у відділеннях поштові відправлення.

В умовах карантину, як важлива стратегічна компанія, ми маємо забезпечити стабільну і, насамперед, безпечну роботу працівників. Тому наразі частково змінюємо умови доставки, вручення та зберігання реєстрованих поштових відправлень. Це дасть змогу обмежити контакти клієнтів з працівниками поштових відділень і максимально убезпечити усіх від можливості зараження вірусною інфекцією.

Вспомните новость: Рада признала карантин из-за коронавируса форс-мажорным обстоятельством

Тому з 12 березня по 3 квітня 2020 р. (включно) Укрпошта частково змінює умови доставки, вручення та зберігання реєстрованих поштових відправлень «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» та «Укрпошта SmartBox»:

 1. Рекомендовані поштові відправлення (крім листів з позначкою «Судова повістка») будуть вкладатись до абонентських скриньок адресатів. Якщо абонентська скринька несправна, адресатів інформуватимуть про надходження рекомендованих листів повідомленнями або через мережу інтернет, або через засоби зв’язку – домашні чи мобільні телефони.
 2. Рекомендовані листи з позначкою «Судова повістка» доставлятимуться відповідно до вимог Правил надання послуг поштового зв’язку.

Вспомните новость: Налоговые каникулы: для ФЛП и бизнеса ввели послабления на время карантина или закон №3220

ВАЖЛИВО!!! З 17 березня 2020 р. і до закінчення карантину в усіх об’єктах поштового зв’язку плата за зберігання реєстрованих поштових відправлень, зокрема «Укрпошта Експрес», «Укрпошта Стандарт» та «Укрпошта SmartBox» не стягується. Також безкоштовним буде зберігання вхідних (імпортних) відправлень з-за кордону.

 • 4021

  Переглядів

 • 5

  Коментарі

 • 4021

  Переглядів

 • 5

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Полный кретинизм, это что эпидемия бубонной чумы что ли ?

  19.03.2020 14:00

  И о чём эта новость? Где же анонсированные в заголовке изменения относительно вручения судебных повесток, если чётко указано, что изменения касаются рекомендованных почтовых отправлений (кроме писем с отметкой "Судебная повестка")? А судебные повестки, как и раньше, вручаются в порядке, установленном Правилами предоставления услуг почтовой связи. Или автор статьи считает, что ранее судебные повестки вручались в ином порядке, чем установленном Правилами предоставления услуг почтовой связи?

  19.03.2020 11:38

  Иными словами, изменения можно было бы описать одним предложением: рекомендованные письма, кроме судебных, будут вкладываться в почтовый ящик, а если он отсутствует или неисправен - адресатов будут уведомлять по телефонут или через интернет.

  19.03.2020 11:39

  Нет, смысл в том, чтобы ограничить походы людей на почту. Раньше, если тебе пришло заказное письмо, почтальон вкладывал в твой почтовый ящик уведомление: Вам пришло письмо, придите за них на почту. И потом ты шёл на почту его получать. Сейчас же заказные письма будут бросать непосредственно в почтовый ящик. Как по мне, грамотное решение. И тебе проще. и на почту не ходить

  20.03.2020 11:22

  Заказным письмо отправляеться дабы была гарантия вручения его адресату - за то мы и платим. А бросить его в ящик в наших подьездах , это все равно что выбросить , без вручения. И в чем тут удобство ?

  21.03.2020 19:07

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст