2019-05-15 | Автор: Моє Право

МОЄ ПРАВО

Онлайн-сервіс юридичних документів
Офіційний вебсайт
Facebook
Дата заснування
2017-01-30
Продукт

Юридичний портал МОЄ ПРАВО створений з метою полегшити доступ до якісних і актуальних юридичних документів всім, кому це може бути необхідно: професійним юристам, адвокатам, представникам малого та середнього бізнесу, звичайним громадянам.

Онлайн-сервіс МОЄ ПРАВО пропонує зразки юридичних документів, а саме:

договорів,

процесуальних документів (позовних заяв, апеляційних скарг, клопотань, заяв, скарг),

документів з виконавчого провадження,

установчих, статутних документів,

документів з кадрового діловодства.

Команда порталу щодня працює над розширенням бази документів і сподівається, що користувачі сервісу завжди знайдуть те, що їм необхідно.


Якщо на сайті МОЄ ПРАВО Ви не знайшли потрібний документ, то зверніться до нас і ми підготуємо необхідний документ за ціною чашки кави.

Основатель
0_81724800_1557923290_5cdc05dac78bd.jpg
Сергій Довженко
Не укзано
876
Переглядів
0
Коментарі

Залиште Ваш коментар:

Додати
logo

Юридичні застереження

Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

Повний текст