Головна Блог ... Новини Адміністратор судового реєстру пояснив, чому оприлюднюється так мало рішень Адміністратор судового реєстру пояснив, чому оприл...

Адміністратор судового реєстру пояснив, чому оприлюднюється так мало рішень

Відключити рекламу
 - d9622b7db187b2317031f8ed2237f40a.jpg

Державне підприємство «Інформаційні судові системи» пояснило із чим пов’язано суттєве зменшення кількості опублікованих судових рішень у кримінальних справах.

Про це підприємство повідомило на запит видання «Судовий репортер».

Із документа вбачається, що адміністратор судового реєстру отримав доручення від Державної судової адміністрації України щодо побудови моделі автоматизованого знеособлення відомостей, які не можуть бути розголошені в текстах електронних копій судових рішень у кримінальному судочинстві, що відкриті для загального доступу в Реєстрі, в умовах воєнного стану.

«До моменту побудови промислової моделі автоматизованого знеособлення таких відомостей, адміністратором Реєстру вживаються заходи щодо припинення загального доступу до таких електронних копій судових рішень. У поточній роботі знеособлення зазначених відомостей в текстах судових рішень у Реєстрі відбувається із застосуванням засобів ручного керування.

Таким чином, в межах виробничих можливостей Підприємства на сьогоднішній день, забезпечується загальний доступ у Реєстрі лише для частини електронних копій судових рішень у кримінальному судочинстві та й зокрема для таких, щодо яких надходять звернення від учасників судових процесів, згідно з чинним законодавством, яким регулюється діяльність Реєстру та з врахуванням доручення ДСАУ», — пояснюється у відповіді підприємства.

Орієнтовно у 20-х числах вересня почало спостерігатися суттєве скорочення кількості опублікованих судових рішень у кримінальних справах. Наприклад, за жовтень станом на 13.10.2022 оприлюднено менше 20 вироків із усієї України. Наразі більш регулярно оприлюднюються тільки рішення Касаційного кримінального суду в складі Верховного суду, а також Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, що у березні цього року після повномасштабного вторгнення російських військ на територію України і запровадження воєнного стану доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень, сервісів «Стан розгляду справ» та «Список справ, призначених до розгляду» було тимчасово призупинено. Це пояснювали необхідністю запобігання загрози життю та здоров’ю суддів та учасників судового процесу під час війни. Наприкінці червня цього року публічний доступ до судового реєстру відновили.

 • 1017

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1017

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Подякувати Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст