Главная Блог ... Новости Адміністратор судового реєстру пояснив, чому оприлюднюється так мало рішень Адміністратор судового реєстру пояснив, чому оприл...

Адміністратор судового реєстру пояснив, чому оприлюднюється так мало рішень

Отключить рекламу
Адміністратор судового реєстру пояснив, чому оприлюднюється так мало рішень - d9622b7db187b2317031f8ed2237f40a.jpg

Державне підприємство «Інформаційні судові системи» пояснило із чим пов’язано суттєве зменшення кількості опублікованих судових рішень у кримінальних справах.

Про це підприємство повідомило на запит видання «Судовий репортер».

Із документа вбачається, що адміністратор судового реєстру отримав доручення від Державної судової адміністрації України щодо побудови моделі автоматизованого знеособлення відомостей, які не можуть бути розголошені в текстах електронних копій судових рішень у кримінальному судочинстві, що відкриті для загального доступу в Реєстрі, в умовах воєнного стану.

«До моменту побудови промислової моделі автоматизованого знеособлення таких відомостей, адміністратором Реєстру вживаються заходи щодо припинення загального доступу до таких електронних копій судових рішень. У поточній роботі знеособлення зазначених відомостей в текстах судових рішень у Реєстрі відбувається із застосуванням засобів ручного керування.

Таким чином, в межах виробничих можливостей Підприємства на сьогоднішній день, забезпечується загальний доступ у Реєстрі лише для частини електронних копій судових рішень у кримінальному судочинстві та й зокрема для таких, щодо яких надходять звернення від учасників судових процесів, згідно з чинним законодавством, яким регулюється діяльність Реєстру та з врахуванням доручення ДСАУ», — пояснюється у відповіді підприємства.

Орієнтовно у 20-х числах вересня почало спостерігатися суттєве скорочення кількості опублікованих судових рішень у кримінальних справах. Наприклад, за жовтень станом на 13.10.2022 оприлюднено менше 20 вироків із усієї України. Наразі більш регулярно оприлюднюються тільки рішення Касаційного кримінального суду в складі Верховного суду, а також Вищого антикорупційного суду.

Нагадаємо, що у березні цього року після повномасштабного вторгнення російських військ на територію України і запровадження воєнного стану доступ до Єдиного державного реєстру судових рішень, сервісів «Стан розгляду справ» та «Список справ, призначених до розгляду» було тимчасово призупинено. Це пояснювали необхідністю запобігання загрози життю та здоров’ю суддів та учасників судового процесу під час війни. Наприкінці червня цього року публічний доступ до судового реєстру відновили.

 • 1712

  Просмотров

 • 0

  Коментарии

 • 1712

  Просмотров

 • 0

  Коментарии


 • Поблагодарить Отключить рекламу

  Оставьте Ваш комментарий:

  Добавить

  Другие наши сервисы:

  • Бесплатная консультация

   Получите быстрый ответ на юридический вопрос в нашем мессенджере , который поможет Вам сориентироваться в дальнейших действиях

  • ВИДЕОЗВОНОК ЮРИСТУ

   Вы видите своего юриста и консультируетесь с ним через экран, чтобы получить услугу, Вам не нужно идти к юристу в офис

  • ОБЪЯВИТЕ СОБСТВЕННЫЙ ТЕНДЕР

   На выполнение юридической услуги и получите самое выгодное предложение

  • КАТАЛОГ ЮРИСТОВ

   Поиск исполнителя для решения Вашей проблемы по фильтрам, показателям и рейтингу

  Популярные новости

  Смотреть все новости
  Смотреть все новости
  logo

  Юридические оговорки

  Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

  Полный текст