20.07.2015    Просмотров:  491
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Зразки правильних скарг до Вищої ради юстиції затверджено

Зразки правильних скарг до Вищої ради юстиції затверджено - zrazki_pravilnih_skarg_do_vsyu_zatverdgeno_55ad61fa1af6c.jpg

Вища рада юстиції на засіданні 16 липня 2015 року ухвалила рішення про затвердження зразків скарг (заяв) щодо поведінки судді, яка може мати наслідком дисциплінарну відповідальність судді або відповідальність стосовно порушення суддею чи прокурором вимог щодо несумісності, повідомляє прес-служба ВРЮ.

Як відзначив під час засідання доповідач з цього питання Голова Вищої ради юстиції Ігор Бенедисюк, відповідно до статті 93 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", що визначає дисциплінарне провадження як процедуру розгляду звернення з метою встановлення обставин, що можуть бути підставою для дисциплінарної відповідальності судді, передбачено також вимогу про затвердження та розміщення на офіційному веб-сайті ВРЮ встановлених зразків заяв щодо поведінки судді. Крім того, згідно зі статтею 33 Закону України "Про Вищу раду юстиції", Рада розглядає питання про порушення суддями та прокурорами вимог щодо несумісності їх посад із заняттям діяльністю, забороненою Конституцією та законами України.

Зауважимо, що право на звернення зі скаргою (заявою) щодо поведінки судді, а також стосовно повідомлення фактів про несумісність суддів та прокурорів, має будь-яка особа, проте в передбаченому Законом порядку.

"З метою забезпечення однакового підходу до порядку затвердження та розміщення зразків скарг (заяв), які підлягають розгляду у Вищій раді юстиції, Радою й було розроблено відповідні рішення, які будуть розміщені на офіційному веб-сайті Вищої ради юстиції, і якими громадяни зможуть скористатися з метою подання заяви чи скарги до Вищої ради юстиції", – повідомив Ігор Бенедисюк.

Джерело: Юридична газета
Згадайте новину: Президент України Петро Порошенко призначив три члени Вищої ради юстиції

Вища рада юстиції все ж таки запрацює! 

Як все ж таки провести у цивілізований спосіб з‘їзд адвокатів України? 

ІІІ З'їзд адвокатів України відбувся 20-21 листопада 2014 рокку у місті Мукачеве на Закарпатті

Ухвала ВАСУ остаточно позбавили членів Вищої ради юстиції адвоката Олексія Резнікова, адвоката Павла Гречківського та судді Господарського суду м. Києва Сергія Балаця.

Результати роботи ХІІ позачергового з’їзду суддів України.

ХІІ позачерговий з’їзд суддів України: чи відбудуться зміни у керівному складі суддівського корпусу?

Спостерігайте подію: Пристрасті по формуванню нового складу Вищої Ради юстиції.

Чим закінчиться ІІІ З’їзд адвокатів України?

Аналізуйте судовий акт: Визнання судом відсутності повноважень у членів Вищої ради юстиції Гречківського П. М., Рєзнікова О.Ю., Балаца С. В. (суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Аблов Є. В.) 

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: