24.11.2014    Переглядів:  474
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

ІІІ З’їзд адвокатів України відбувся 20-21 листопада 2014 року у місті Мукачеве на Закарпатті.

ІІІ З’їзд  адвокатів України відбувся 20-21 листопада 2014  року у місті Мукачеве на Закарпатті. - iii_z_izd_advokativ_ukraini_vidbuvsya_20_21_listopada_2014_roku_u_misti_mukacheve_na_zakarpatti_553a32b7eefdd.jpg

ІІІ З’їзд  адвокатів України мав відбутися 20-21 листопада 2014  року у місті Мукачеве на Закарпатті.

Рада адвокатів Національної Асоціації адвокатів України на чолі з головою Ізовітовою Лідією Павлівною скликала ІІІ З’їзд  адвокатів України несподівано у мальовничому місті Мукачеве у Закарпатській області.  

Серед питань порядку денного з’їзд особливе місце займають кадрові питання: призначення трьох членів Вищої ради юстиції та призначення представника до складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів.

Слід нагадати наступні події. 27 квітня 2014 року  Позачерговий З’їзд адвокатів України, який відбувся в Одесі, вже призначав за своєю квотою членами Вищої ради юстиції Олексія Резнікова, Павла Гречковського та суддю Сергія Балаца.  Проте 23 травня 2014 року за позовом члена партії регіонів народного депутата Інни Богословської таке рішення позачергового з’їзду адвокатів України визнано постановою Окружного адміністративного суду м. Києва у справі № 826/6278/14 (суддя Є. В. Аблов) протиправним та скасовано. 6 вересня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд виніс ухвалу (судді: головуючий - Кучма А.Ю, Аліменко В. О., Бабенко К. А.), якою залишив цю постанову без змін. Судові акти від 27 квітня 2014 року і від 6 вересня 2014 року були оскаржені Резніковим, Гречковським та суддею Балацом у касаційному порядку, проте поки що Вищий адміністративний суд рішення по суті  не ухвалив, а лише прийняв скарги до розгляду ( ухвала ВАСУ від 29 вересня 2014р. у справі К/800/49685/14). Так чи інакше судове рішення про визнання відсутності повноважень (компетенції) у членів ВРЮ Резнікова, Гречковського та судді Балаца набрало законної сили і у з’їзду адвокатів України є підстави повторно розглядати питання при призначення членів ВСЮ.

Не обійшлося без скандалу і в цей раз. Як повідомила ЗМІ голова Ради адвокатів Києва Інна Рафальська у приміщення де мав відбуватися з’їзд не пустили майже половину делегатів. Не зареєструвалися делегати від Києва, Полтави та інших регіонів. Зі слів Рафальської частина делегатів з’їзду несподівано переїхала в інше невідоме місце для проведення з’їзду. 

Поки що відсутній коментар Голови Ради адвокатів України Ізовітової Лідії Павлівни, яка грає першу скрипку у всіх організаційних питаннях, що пов’язані із проведенням з’їзду адвокатів.

На цей час рішення ІІІ З’їзду  адвокатів України офіційно невідомі. Найбільш ймовірно, що і в цей раз з’їзд адвокатів України буде визнано таким, що не відбувся, або самою Радою адвокатів України, або у судовому порядку за зверненням Ради адвокатів м. Києва. Інший варіант, що у роботі з'їзду оголошено перерву і про наступну дату проведення повідомлять додатково.

Таким чином, квота з'їзду адвокатів України у Вищий раді юстиції залишається незаповненою і це напряму впливає на кворум ВСЮ у засіданнях.

Шкода, що це неподобство у адвокатській спільноті  продовжує тривати і кінця цьому ніхто не бачить. 

Згадайте новину: Результати роботи ХІІ позачергового з’їзду суддів України.

ХІІ позачерговий з’їзд суддів України: чи відбудуться зміни у керівному складі суддівського корпусу?

Спостерігайте подію: Пристрасті по формуванню нового складу Вищої Ради юстиції.

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: