Головна Блог ... Новини Ухвала ВАСУ остаточно позбавила повноважень членів Вищої ради юстиції адвоката Олексія Резнікова, адвоката Павла Гречківського та судді Господарського суду м. Києва Сергія Балаця. Ухвала ВАСУ остаточно позбавила повноважень членів...

Ухвала ВАСУ остаточно позбавила повноважень членів Вищої ради юстиції адвоката Олексія Резнікова, адвоката Павла Гречківського та судді Господарського суду м. Києва Сергія Балаця.

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1454

Відключити рекламу
 - tn1_uhvala_vasu_ostatochno_pozbavila_povnovagen_chleniv_vishchoi_radi_yustitsii_advokata_oleksiya_reznikova_advokata_pavla_grechkivskogo_ta_suddi_gospodarskogo_sudu_m_kieva_sergiya_balatsya_5490365bf29fc.jpg

На жаль в цей рік засідання ІІІ з'їзду адвокатів України проводяться із публічними скандалами і великою кількістю незадоволений, а кадрові рішення відразу обтяжуються судовими процесами і є сумнівними з точки зору забезпечення процедури при їх прийнятті. Остання спроба провести з’їзд адвокатів України відбулася 20-21 листопада 2014р. у місті Мукачеве відзначилось недопущенням групи адвокатів у приміщення де проводився сам з’їзд та наступною дискусією про дотримання законності між головою ради адвокатів України Ізовітовою Л. П. та головою ради адвокатів м. Києва Рафальською І. В. При цьому оодне з головних суперечливих питань порядку денного «призначення членів Вищої ради юстиції» не розглядалось.

Згадайте новину: ІІІ З’їзд адвокатів України мав відбутися 20-21 листопада 2014 року у місті Мукачеве на Закарпатті.

Спостерігайте подію: Чим закінчиться ІІІ З’їзд адвокатів України?

Сьогодні питання призначення членів Вищої ради юстиції за квотою з'їзду адвокатів України знову набирає надзвичайно важливою ваги, оскільки напряму пов’язано з наявністю кворуму при прийнятті рішень Вищою радою юстиції. Як вже повідомлялось 23 травня 2014 року за результатами розгляду позову народного депутата Інни Богословської (вийшла зі складу фракції Партія регіонів) постановою Окружного адміністративного суду м. Києва у справі № 826/6278/14 (суддя Є. В. Аблов) визнано протиправним та скасовано рішення позачергового з'їзду адвокатів України від 27 квітня 2014р. про призначення на посади членами ВРЮ адвоката Олексія Резнікова, адвоката Павла Гречківського та судді Господарського суду м. Києва Сергія Балаця. Більш того суд окремо визнав відсутність повноважень (компетенції) у зазначених членів ВРЮ, що надзвичайно рідко застосовується судами на практиці.

9 грудня 2014р. Вищий адміністративний суд України своєю ухвалою відхилив касаційні скарги Резнікова О., Гречківського П. та судді Балаця С. та залишив постанову судді Аблова Є. В. без змін ( як і ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 6 вересня 2014 р.). Таким чином, поставлена остаточна процесуальна крапка і цій справі, а ВСЮ вже де-юре не має членів від такого суб’єкта формування як з’їзд адвокатів України.

Нагадаємо, що необхідність призначення нового складу Вищої ради юстиції виникла внаслідок прийняття ЗУ «Про відновлення довіри досудової влади в Україні» 8 квітня 2014р., яким повноваження діючої на той момент ВСУ припинено. І тут слід підкреслити, що 76 народних депутатів попереднього скликання Верховної Ради України звернулися до Конституційного Суду України із конституційним поданням про визнання неконституційним зазначеного закону. У випадку, якщо з’їзд адвокатів України найближчим часом не призначить нових членів ВСЮ і у випадку, якщо КС України ухвалить рішення про невідповідність Конституції України ЗУ «Про відновлення довіри досудової влади в Україні», члени ВСУ призначені від з’їзду адвокатів України за часів влади Януковича будуть поновлені на посадах.

Згадайте новину: Результати роботи XII позачергового з’їзду суддів України

Спостерігайте подію: Пристрасті по формуванню нового складу Вищої ради юстиції.

Люстрація суддів або неконституційність ЗУ «Про відновлення довіри до судової влади в Україні.»

 • 1454

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1454

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст