25.04.2015    Переглядів:  306
Приєднуйтесь до нас в соціальних мережах: telegram viber youtube

Як все ж таки провести у цивілізований спосіб з‘їзд адвокатів України?

Як все ж таки провести у цивілізований спосіб з‘їзд адвокатів України? - yak_vse_g_taki_provesti_u_tsivilizovaniy_sposib_z_izd_advokativ_ukraini_553a06501a8e5.jpg

ІІІ з’їзд адвокатів України вже збирався 20-21 листопада 2014 року у місті Мукачеве, проте не ухвалив усіх рішень із затвердженого порядку денного і оголосив тоді перерву. Після цього Рада адвокатів України призначила проведення цього заходу на 24-25 квітня 2015 року в Києві. 25 квітня 2015 року з’їзд продовжив свою роботу. Стратегічно важливим рішенням, в тому числі і для проведення судової реформи, яке повинен був прийняти з’їзд, це призначення на посаду трьох членів Вищої ради юстиції, яка досі не працює в Україні, оскільки постійно не набирає кворуму для прийняття рішень.  

Спостерігайте подію: Чим закінчиться ІІІ З’їзд адвокатів України?

Дуже прикро, проте як і у Мукачеве з’їзд адвокатів розпочався із скандалу, пов‘язаного із недопущенням до реєстрації делегатів із київської організації адвокатського самоврядування на чолі із Інною Рафальською. Входи до Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6) - приміщення де заплановане проведення з’їзд адвокатів були заблоковані мовчазними охоронцями у військовому камуфляжі. Керівники охоронців мали спеціальні списки для пропущення делегатів. і пропускали лише тих адвокатів, які були внесені у ці списки. За яким принципом пускали і представників ЗМІ залишилось незрозумілим, але велику кількість журналістів до приміщення не пустили. Біля головного входу тривалий час була тиснява, навіть виникла бійка та відбулося ламання дверей.  Міліція була присутня біля головного входу, проте не затримувала порушників і не намагалась розв‘язати ситуацію.

Так чи інакше ІІІ з’їзд адвокатів України визнав себе  легітимним і почав обговорення питань.

Тільки у 2 години ночі з третьої спроби з’їзд адвокатів проводить результативне голосування і два кандидати в члени ВСЮ  з восьми наявних у бюлетенях приймають присягу. Ними стали: від суддів – суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ Алла Лесько, від інших кандидатів –  керівник адвокатського бюро Гречковського Павло Гречковський.

Третього члена ВСЮ за квотою з’їзд адвокатів обрати не вдалось, не вистачило голосів делегатів. Не вирішено також знову  питання «про обрання члена ВККС України». У підсумку ІІІ з’їзд адвокатів України знову оголосив перерву у своїй роботі  до червня 2015 року, при цьому не визначивши точну дату та місце проведення.  

Таким чином, незважаючи на чергову перерву у роботі з’їзду адвокатів, Вища рада юстиції поповнилась двома повноважними членами, які вже можуть приступити до виконання своїх обов'язків, що є дуже доброю новиною.  

Згадайте новину: ІІІ З'їзд адвокатів України відбувся 20-21 листопада 2014 рокку у місті Мукачеве на Закарпатті

Ухвала ВАСУ остаточно позбавили членів Вищої ради юстиції адвоката Олексія Резнікова, адвоката Павла Гречківського та судді Господарського суду м. Києва Сергія Балаця.

Результати роботи ХІІ позачергового з’їзду суддів України.

ХІІ позачерговий з’їзд суддів України: чи відбудуться зміни у керівному складі суддівського корпусу?

Спостерігайте подію: Пристрасті по формуванню нового складу Вищої Ради юстиції.

Аналізуйте судовий акт: Визнання судом відсутності повноважень у членів Вищої ради юстиції Гречківського П. М., Рєзнікова О.Ю., Балаца С. В. (суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Аблов Є. В.) 

Інтерв'ю: Андрей Портной: «На моём депозитном счету в Приватбанке было почти 600 тысяч долларов, я их перевёл на карту и пользуюсь, вопреки заявления Генпрокуратуры эти средства не арестованы и не заблокированы.»

 

0
Коментарів
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення
Назва події
Завантаження основного зображення
Вибрати зображення
Текст опис події: