16.02.2015    Просмотров:  402
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Затримано соратника громадянина Януковича Олександра Єфремова

Затримано соратника громадянина Януковича Олександра Єфремова - zatrimano_soratnika_gromadyanina_yanukovicha_oleksandra_efremova_54e11c7926685.jpg

Треба визнати новий Генеральний прокурор України Віктор Шокін здивував: когось здивував приємно, когось - ні, але здивував раптово і відразу після свого призначення на посаду.

Затриманий один із найближчих соратників позбавленого законом звання Президента України громадянина Януковича неофіційний керівник Луганської області  і до речі дуже заможна людина Олександр Єфремов.  

З приводу затримання Віктор Шокін заявив наступне:

«У суботу, 14 лютого, працівниками Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками Служби безпеки України була проведена спецоперація по затриманню колишнього голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді України Олександра Єфремова, який підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 та ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України, тобто у зловживанні службовим становищем за обтяжуючих обставин та службовому підробленні.»

На жаль правоохоронні органи не повідомляють, де саме був затриманий Єфремов і як він відреагував на затримання. Повідомляється лише, що найближчим часом Єфремову буде повідомлено про підозру у вчиненні зазначених злочинів та обраний судом запобіжний захід.

Нагадаємо, що ще влітку 2014 року Служба безпеки України розпочала  перевірку діяльності тоді же народного депутата Єфремова на причетність до організації та фінансування сепаратистів на сході  України.  

Цікаво, що наприкінці січня 2015р. року на предмет фінансування та іншої допомоги сепаратистам  у Генпрокуратурі України був допитаний у якості свідка Рінат Ахметов. Допит тривав  6 годин і не  чим екстраординарним не закінчився.   

Хто наступний пане генеральний прокурор України?

Згадайте новину: Портнова нарешті оголосили у розшук.

А чому не встигли із суддею Вячеславом Підпалим!?

Заочне повідомлення про підозру у скоєнні злочинів регіоналу Олійнику та комуністу Калетнику.

Кузьмін Рінат Равелійович почав говорити!

Читайте інтерв’ю:  Андрей Портной: «На моём депозитном счету в Приватбанке было почти 600 тысяч долларов, я их перевёл на карту и пользуюсь, вопреки заявления Генпрокуратуры эти средства не арестованы и не заблокированы.»
 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: