Головна Блог ... Новини А чому не встигли із суддею Вячеславом Підпалим!?

А чому не встигли із суддею Вячеславом Підпалим!?

эксклюзив
 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 0

 • 0

 • 1821

Відключити рекламу
 - tn1_a_chomu_ne_vstigli_iz_suddeyu_v_yacheslavom_pidpalim_54b534f51b70d.jpg

Колишній віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов з травня 2014 року начебто перебуває під слідством, проте фізично знаходиться не на території України і підозрюється Головним слідчим управління ГПУ у привласненні чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем в особливо великих розмірах - ч. 5, ст. 191 КК України. У зв’язку з кримінальним провадженням слідчм суддею було накладено арешт на майно та рахунки Арбузова та його дружини.

Цього разу мова не про Арбузова, а про тих, хто притягає Арбузова до відповідальності «по закону». 21 листопада 2014 року суддя Печерського районного суду м. Києва Підпалий В.В. своєю ухвалою у справі 357/32134/14-К зняв арешт з майна та рахунків Арбузова, зокрема чітко перелічив в ухвалі про скасування арешту рахунки у ПАТ «Укрбізнесбанк», на яких були арештовані кошти. Скасування арешту все таки стало відоме завдяки співробітникам банку і пізніше арешт було накладено судом повторно. На арештованих рахунках Арбузова знаходились величезні кошти. Деякі джерела називають суму в розмірі 200 мільйонів гривень. Яка сума коштів залишилась там після скасування першого арешту і накладення повторного правоохороні органи не називають.

Якщо ми поглибимось до юридичного боку справи, то судді Підпалому підставою для зняття забезпечувального заходу з коштів підозрюваного стало неповідомлення Арбузова про підозру в інкримінованих злочинах. І це дійсно є підставо з точки зору закону. Але тоді питання ще болючіше: чому прокуратура не повідомила Арбузова про підозру в порядку, передбаченому КПК України та /або і не надала матеріали такого повідомлення у судову справу???
За інформацією народного депутата Мустафи Найєма (Блок Петра Порошенко) за фактом постановлення суддею Підпалим В. В. завідомо неправосудного рішення про скасування арешту на майно підозрюваного Арбузова С. Г. та його дружини Арбузової І. О. розпочато розслідування за ознаками злочину передбаченого ст. 375 ККК України «ухвалення завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови», про що є відповідний запис у Єдиному реєстрі досудових розслідувань.

Слід додати, що народний депутат Ірина Фріз (Блок Петра Порошенко) на початку грудня 2014р. зареєструвала у Верховній Раді України проект постанови про ініціювання перед Вищою Радою юстиції питання про здійснення дисциплінарного провадження та подальшого звільнення з посади судді у зв’язку із порушення присяги Підпалого В. В. Сподіваємось це допоможе.

Хоча окрім того, що недосяжним для української феміди залишається Арбузов С. Г. сьогодні вже невідомо де саме знаходиться громадянин Підпалий В.В. і будь-яких заяв або пояснень в ЗМІ з його боку поки що не надходить.
Де Ви суддя Печерського суду м. Києва Вячеслав Валерійович Підпалий? Ми Вас шукаємо!

Згадайте новину: Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй в ухваленні завідомо неправосудного рішення.

 • 1821

  Переглядів

 • 0

  Коментарі

 • 1821

  Переглядів

 • 0

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст