Головна Блог ... Новини Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй про підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення. Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила...

Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй про підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення.

 • Автор: 

  Автор не вказаний

 • 1

 • 1

 • 1862

Відключити рекламу
 - tn1_suddya_volkova_dogralasya_prokuratura_povidomila_iy_pro_pidozru_v_uhvalenni_zavidomo_nepravosudnogo_rishennya_5433fbf4e69cd.jpg

Досвідчені і перевірені на підлість судді Печерського районного суду м. Києва незважаючи ні на що продовжують ухвалювати неправосудні рішення.

Органи прокуратури поступово заарештовують посадових осіб силових структур, які скоювали злочини під час революції гідності. Так, командир підрозділу «Беркут» Дмитро Садовика підозрюється у розстрілі 39 активістів Євромайдану був заарештований судом і утримувався під вартою.

19 вересня 2014 року суддя Волкова С. змінила запобіжний захід у відношенні Садовика Д. з тримання під вартою на домашній арешт і винесла відповідну ухвалу. Ухвала про зміну запобіжного заходу обґрунтовувалась проблемами із здоров’ям у підозрюваного. Після цього Садовик Д. не з’являвся на засідання суду і зник з місця постійного проживання, при цьому сигнал від електронного пристрою контролю за ним, який був зобов’язаний носити підозрюваний на нозі, також зник.

4 жовтня 2014 року суд виніс ухвалу про дозвіл на затримання з метою приводу Садовика Д., але поки це марно. Адвокат Садовика Д. заявив суду, що підзахисного викрали, а дружина подала заяву до міліції про викрадення чоловіка. 6 жовтня 2014 року Апеляційний суд м. Києва скасував ухвалу судді Волкової С. від 19 вересня 2014 року про зміну запобіжного заходу. Слідчим генеральної прокуратури України Садовика Д. оголошено у розшук. Проте запізно.

Пресс – служба Генеральної прокуратури України повідомляє, що «заступником генпрокурора України здійснено повідомлення про підозру судді Печерського районного суду м. Києва Волковій Світлані за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України - постановлення суддею завідомо неправосудної ухвали, що спричинило тяжкі наслідки.

В ході розслідування, яке проводить прокуратура м. Києва, встановлено, що вказана суддя, розуміючи завідомо неправосудний характер прийнятого рішення, всупереч вимогам кримінального процесуального закону, склала та постановила завідомо неправосудну ухвалу, якою відмовила у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою командира "Беркуту" Д. Садовника.

Натомість суддею був застосований запобіжний захід - домашній арешт та звільнено останнього з-під варти у залі судового засідання. У результаті підозрюваний у вчиненні особливо тяжкого злочину Д.Садовник з метою уникнення покарання зник з місця свого постійного проживання.»

Треба додати, що санкція ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України під назвою «постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови» передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Розміщуємо фото Дмитра Садовика і просимо всіх, хто щось знає про його місцеперебування повідомляти правоохоронні органи за номером 102.

Сподіваємось, що Генеральна прокуратура України не обмежиться повідомлення про підозру судді Світлані Волковій і доведе справу до завершення.

 • 1862

  Переглядів

 • 1

  Коментарі

 • 1862

  Переглядів

 • 1

  Коментарі


 • Відключити рекламу

  История как две капли воды напоминает побег из -под домашнего ареста болезненного взяточника - регионала Мельника  - ректора налоговой академии. Кстати интересно чем там закончится, может кто-то знает новости?

  07.10.2014 20:48

  Залиште Ваш коментар:

  Додати

  КОРИСТУЙТЕСЯ НАШИМИ СЕРВІСАМИ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ЮРИДИЧНИХ ПОСЛУГ та КОНСУЛЬТАЦІЙ

  • Безкоштовна консультація

   Отримайте швидку відповідь на юридичне питання у нашому месенджері, яка допоможе Вам зорієнтуватися у подальших діях

  • ВІДЕОДЗВІНОК ЮРИСТУ

   Ви бачите свого юриста та консультуєтесь з ним через екран , щоб отримати послугу Вам не потрібно йти до юриста в офіс

  • ОГОЛОСІТЬ ВЛАСНИЙ ТЕНДЕР

   Про надання юридичної послуги та отримайте найвигіднішу пропозицію

  • КАТАЛОГ ЮРИСТІВ

   Пошук виконавця для вирішення Вашої проблеми за фильтрами, показниками та рейтингом

  Популярні новини

  Дивитись усі новини
  Дивитись усі новини
  logo

  Юридичні застереження

  Protocol.ua є власником авторських прав на інформацію, розміщену на веб - сторінках даного ресурсу, якщо не вказано інше. Під інформацією розуміються тексти, коментарі, статті, фотозображення, малюнки, ящик-шота, скани, відео, аудіо, інші матеріали. При використанні матеріалів, розміщених на веб - сторінках «Протокол» наявність гіперпосилання відкритого для індексації пошуковими системами на protocol.ua обов`язкове. Під використанням розуміється копіювання, адаптація, рерайтинг, модифікація тощо.

  Повний текст