06.10.2014    Просмотров:  302
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Суддя Волкова догралася - прокуратура повідомила їй про підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення.

Суддя Волкова догралася  -  прокуратура повідомила їй про підозру в ухваленні завідомо неправосудного рішення.    - suddya_volkova_dogralasya_prokuratura_povidomila_iy_pro_pidozru_v_uhvalenni_zavidomo_nepravosudnogo_rishennya_5433fbf4e69cd.jpg

Досвідчені і перевірені на підлість судді Печерського районного суду м. Києва незважаючи ні на що продовжують ухвалювати неправосудні рішення.

Органи прокуратури поступово заарештовують посадових осіб силових структур, які скоювали злочини під час революції гідності. Так, командир підрозділу «Беркут» Дмитро Садовика підозрюється у розстрілі 39 активістів Євромайдану був заарештований судом і утримувався під вартою.

19 вересня 2014 року суддя Волкова С. змінила запобіжний захід у відношенні Садовика Д. з тримання під вартою на домашній арешт і винесла відповідну ухвалу. Ухвала про зміну запобіжного заходу обґрунтовувалась проблемами із здоров’ям у підозрюваного.  Після цього Садовик Д. не з’являвся на засідання суду і зник з місця постійного проживання, при цьому сигнал від електронного пристрою контролю за ним, який був зобов’язаний носити підозрюваний на нозі, також зник.  

4 жовтня 2014 року суд виніс ухвалу про дозвіл на затримання з метою приводу Садовика Д., але поки це марно. Адвокат Садовика Д. заявив суду, що підзахисного викрали, а дружина подала заяву до міліції про викрадення чоловіка. 6 жовтня 2014 року Апеляційний суд  м. Києва скасував ухвалу судді Волкової С. від 19 вересня 2014 року про зміну запобіжного заходу. Слідчим генеральної прокуратури України Садовика Д. оголошено у розшук. Проте запізно.  

Пресс – служба Генеральної прокуратури України повідомляє, що «заступником генпрокурора України здійснено повідомлення про підозру судді Печерського районного суду м. Києва Волковій Світлані за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 375 КК України - постановлення суддею завідомо неправосудної ухвали, що спричинило тяжкі наслідки.

В ході розслідування, яке проводить прокуратура м. Києва, встановлено, що вказана суддя, розуміючи завідомо неправосудний характер прийнятого рішення, всупереч вимогам кримінального процесуального закону, склала та постановила завідомо неправосудну ухвалу, якою відмовила у задоволенні клопотання про продовження строку тримання під вартою командира "Беркуту" Д. Садовника.

Натомість суддею був застосований запобіжний захід - домашній арешт та звільнено останнього з-під варти у залі судового засідання. У результаті підозрюваний у вчиненні особливо тяжкого злочину Д.Садовник з метою уникнення покарання зник з місця свого постійного проживання.»

Треба додати, що санкція ч. 2 ст. 375 Кримінального кодексу України під назвою «постановлення суддею (суддями) завідомо неправосудного вироку, рішення, ухвали або постанови»  передбачає покарання у вигляді позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.

Розміщуємо фото Дмитра Садовика і просимо всіх, хто щось знає про його місцеперебування повідомляти правоохоронні органи за номером 102.

Сподіваємось, що Генеральна прокуратура України не обмежиться повідомлення про підозру судді Світлані Волковій і доведе справу до завершення.

1
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: