01.12.2014    Просмотров:  559
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram viber youtube

Заочне повідомлення про підозру у скоєнні злочинів регіоналу Олійнику та комуністу Калетнику.

Заочне повідомлення про підозру у скоєнні злочинів  регіоналу Олійнику та комуністу Калетнику. - zaochne_povidomlennya_pro_pidozru_u_skoenni_zlochiniv_regionalu_oliyniku_ta_komunistu_kaletniku_547df8e451983.jpg

Громадськість, ЗМІ та правозахисники добре пам’ятаються 16  січня 2014 року, коли Верховна Рада України грубо порушуючи ЗУ «Про Регламент ВРУ» начебто прийняла декілька законів, які істотно обмежували права та свободи людини, встановлені Конституцією України і які відразу назвали диктаторськими. Нагадаємо, що авторами цих законопроектів були народні депутати з фракції Партії регіонів Вадим Колесниченко та Володимир Олійник. 24 лютого 2014 року Верховна Рада України визнала порушення під час голосування та скасувала всі диктаторські закони.

Після втечі Президента України Януковича до Росії Генеральна прокуратура України порушила кримінальне провадження за фактом  скоєння злочинів при голосуванні диктаторських законопроектів  та провівши досудове розслідування встановила наступне.  16 січня 2014 року під час ранкового пленарного засідання Верховної Ради України, головуючий (колишній перший заступник голови ВСУ 7 скликання) Ігор Калетник вступив у злочинну змову з головою Рахункової комісії Верховної Ради України Володимиром Олійником і разом організували та провели із порушенням діючого законодавства незаконне голосування по включення питань в порядок денний, а також ухвалення дев’яти законопроектів, які стосуються конституційних прав та свобод людини і громадянина.  Ще під час перебування Калетника та Олійника у статусі  народного депутата Генпрокуратура України вносила подання про позбавлення депутатської недоторканості цих осіб, проте комітет Верховної Ради України з питань регламенту повернув це подання на доопрацювання аргументуючи це недостатністю приведених доказів у поданні.

Сьогодні управління по розслідуванню особливо важливих справ Генпрокуратури України, злочинні дії цих вже колишніх народних депутатів кваліфікуються як службове підроблення та зловживання владою або службовим положенням і цих колишніх народних депутатів заочно повідомлено про підозру у вчиненні злочинів за статтями 364 та 366 Кримінального кодексу України. Генеральний прокурор України Віталій Ярема проінформував про підготовлення клопотання до суду про обрання запобіжного заходу Ігору Калетнику та Володимиру Олійнику.  

Оскільки теперішнє місцезнаходження громадян Калетника та Олійника офіційно не відоме та кримінальне провадження у відношенні цих осіб буде здійснюватись за процедурою in absentia, яка передбачена нещодавно прийнятими змінами до Кримінального процесуального кодексу України  ( глава 24-1 особливості спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень).

ЗАУВАЖЕННЯ СКЕПТИКА: Запитання до Віталія Яреми: а де ці люди??? Де зараз знаходяться  колишній  голова Державної митної служби України, генерал армії,  комуніст - олігарх Ігор Калетник та колишній міський голова Черкас,  спікер партії регіонів у ВРУ 7 скликання Володимир Олійник. Чому вони не були заарештовані відразу після виборів, чи принаймні не були заарештовані їх рахунки та майно.

Звичайно розумної відповіді на це запитання нема. Є розмірковування на тему «вони були депутатами», «проходили вибори», «не було змін до КПК про заочне правосуддя», тощо. Аналогічне питання можна поставити по багатьом іншим злочинцям. Але відповідь лише одна: «это очень богатые люди»…

Згадайте новину: Запроваджено заочне правосуддя в Україні.

Читайте статтю: Заочне кримінальне провадження: за чи проти?

 

0
Комментариев
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярные судебные решения
Название события
Загрузка основного изображения
Выбрать изображение
Текст описание события: