09.07.2016 | Автор: Фурман Ірина Миколаївна    Просмотров:  210
Задать вопрос автору
Присоединяйтесь к нам в социальных сетях: telegram youtube

Юлія Тимошенко: Зниження курсу гривні втричі – це диверсія проти України

Зниження курсу гривні втричі - це диверсія проти України.

«Найстрашніше, що було зроблено в Україні, - це зниження майже втричі курсу гривні. А це є природою усього: далі пішла інфляція і рано чи пізно всі товари будуть втричі дорожчими», - зазначила вона.

За словами Тимошенко, триразове зниження курсу гривні призвело до банківської кризи, кризи депозитів, а також до знецінення праці.

Вспомните новость: С помощью валютных аукционов Нацбанк может только замедлить падение гривны

«Сьогодні заробітна плата працівника на заводі в Україні в 4,1 разів нижча, ніж у Китаї, де як відомо, завжди була найдешевша робоча сила, і у 29,7 разів нижча, ніж в США. Це підготовка плацдарму для нової економічної колонізації країни великими монополіями», - сказала лідер «Батьківщини».

Вона повідомила, що в структурі собівартості виробництва продукції у більшості країн світу заробітна плата становить 50%, «а в нас 6-7% - за рахунок вас заробляють надприбутки».

«Зниження курсу гривні втричі відбулось не випадково. Усі монополії, що експортують метал, хімію тощо, отримують ті ж самі гроші, що і до падіння гривні, але тепер вони втричі менше платять вам у валютному обчисленні», - пояснила Тимошенко та додала, що «це не є реформами й економічним розвитком держави».

Згадайте новину: Порошенко: Ми стабілізували гривню і банки

Окрім того, народний депутат зазначила, що втрата купівельної спроможності призвела до падіння малого підприємництва в країні: майже на 25% впав в Україні обсяг реалізації продукції власного виробництва.

«Зниження вартості гривні втричі - це корупційна диверсія проти України. Заробили мільярди ті, хто знав, як коливатиметься курс, а прості люди стали заручниками цієї страшної, цинічної, безграмотної політики», - зауважила лідер партії.

Вона також звернула увагу на те, що громадян наразі не інформують про те, що насправді відбувається з війною, з бюджетом.

Вспомните новость: Кабмин в роли Нострадамуса: как будет развиваться экономика до 2019

«Ніхто не знає, яка сьогодні стратегія в уряду для того, щоб завтра стало краще. За цим стоять абсолютно конкретні банки і конкретні люди: вони заробили мільярди, а тепер їхнє завдання - викупити все, що є в Україні за безцінь. І тому оголошується штучний технічний дефолт і три тисячі стратегічних підприємств енергетики, транспорту, зв'язку ставиться на приватизацію. І це під час війни, коли сюди не йде жодний зарубіжний інвестор», - обурилася Юлія Тимошенко.

Джерело: INTVua

0
Нравится
Оставьте Ваш комментарий:

Пожалуйста, авторизуйтесь или зарегистрируйтесь для добавления комментария.


Популярні судові рішення