Главная Сервисы для юристов ... База решений “Протокол” Ухвала ВАСУ від 07.05.2018 року у справі №2а-341/09/1715 Ухвала ВАСУ від 07.05.2018 року у справі №2а-341/0...
print
Друк
search Пошук
comment
КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

КОММЕНТАРИЙ от ресурса "ПРОТОКОЛ":

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

26 листопада 2013 року м. Київ К/800/58627/13

Суддя Вищого адміністративного суду України Маслій В.І., перевіривши матеріали касаційної скарги Управління Пенсійного фонду України в Рівненському районі Рівненської області на постанову Рівненського міського суду Рівненської області від 21 вересня 2009 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 жовтня 2011 року у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Рівненському районі Рівненської області про стягнення соціальної допомоги як дітям війни,

ВСТАНОВИВ:

Постановою Рівненського міського суду Рівненської області від 21 вересня 2009 року позов задоволено частково.

Постановою Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 жовтня 2011 року, рішення суду першої інстанції скасовано та постановлено нове, яким позов задоволено частково. Зобов'язано Управління Пенсійного фонду України в Рівненському районі Рівненської області нарахувати та виплатити на користь ОСОБА_1 підвищення до пенсії відповідно до ст.6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" за період з 22 травня 2008 року по 31 грудня 2008 року у розмірі 30% мінімальної пенсії за віком, з врахуванням ст.28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" та виплачених сум.

18 листопада 2013 року Управлінням Пенсійного фонду України в Рівненському районі Рівненської області подана касаційна скарга з вимогою скасування вказаних рішень Рівненського міського суду Рівненської області та Львівського апеляційного адміністративного суду з пропуском встановленого строку.

Законом України "Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення порядку здійснення судочинства" від 15.01.2012 р. ст. 214 КАС України доповнена ч. 4., п. 3 якої передбачено, що незалежно від поважності причини пропуску строку касаційного оскарження суд касаційної інстанції відмовляє у відкритті касаційного провадження у разі, якщо касаційна скарга прокурора, органу державної влади, органу місцевого самоврядування чи іншого суб'єкта владних повноважень подана після спливу одного року з моменту набрання оскаржуваним судовим рішенням законної сили.

Оскільки Управління Пенсійного фонду України в Рівненському районі Рівненської області, як суб'єкт владних повноважень, звернулось до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою більше ніж через рік після прийняття постанови Львівського апеляційного адміністративного суду, у відкритті касаційного провадження повинно бути відмовлено.

Відповідно до ч. 6 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України, копія ухвали про повернення касаційної скарги або про відмову у відкритті касаційного провадження разом з доданими до скарги матеріалами направляються особі, яка подавала касаційну скаргу, а касаційна скарга залишається у суді касаційної інстанції.

Керуючись ст., ст. 211, 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Управління Пенсійного фонду України в Рівненському районі Рівненської області на постанову Рівненського міського суду Рівненської області від 21 вересня 2009 року та постанову Львівського апеляційного адміністративного суду від 25 жовтня 2011 року у адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Рівненському районі Рівненської області про стягнення соціальної допомоги як дітям війни -відмовити.

Копію касаційної скарги та додані до неї документи повернути Управлінню Пенсійного фонду України в Рівненському районі Рівненської області.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя В.І. Маслій
logo

Юридические оговорки

Protocol.ua обладает авторскими правами на информацию, размещенную на веб - страницах данного ресурса, если не указано иное. Под информацией понимаются тексты, комментарии, статьи, фотоизображения, рисунки, ящик-шота, сканы, видео, аудио, другие материалы. При использовании материалов, размещенных на веб - страницах «Протокол» наличие гиперссылки открытого для индексации поисковыми системами на protocol.ua обязательна. Под использованием понимается копирования, адаптация, рерайтинг, модификация и тому подобное.

Полный текст